Дата публікації:
22 вересня 2014
Кількість переглядів:
1130
Поділитися:

У Сумському державному університеті урочисто відзначили переможців творчого конкурсу серед школярів «Мій люблячий дбайливий тато», що проводився в рамках Всеукраїнської ініціативи «День батька». Протягом вересня на конкурс надійшло близько 300 робіт майже з усієї області, від учнів молодших класів – малюнки, від старших – есе.

Призерами стали 57 учасників. Творчі здібності в конкурсі проявили також діти викладачів і співробітників СумДУ. Вони нагороджені призами від університетського профкому.

Організатори конкурсу – громадська організація «Інтелект Сумщини», управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації, управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації, Центр підтримки сім’ї СумДУ.

Як акцентувала експертка конкурсу, фахівець Центру підтримки сім’ї СумДУ Андріана Костенко, журі відзначило роботи, в яких тато є другом для своєї родини, передає дитині свої знання і свій досвід, долучається до хатніх справ.

 «Наш батько – приклад для близьких і друзів. На конкурс разом із сином і донькою ми представили фотопроект: добірку сімейних фотографій і віршованих рядків, що якнайповніше ілюструють риси характеру тата», – прокоментувала мама переможців Тетяна Павлюченко.

«Мій тато добрий, уважний до всієї сім’ї. На малюнку я зобразила, як він допомагає мені вчити уроки. Найчастіше разом ми вчимо українську мову і математику», – розповіла десятирічна Христина Дементова.

«Підтримую з сином теплі стосунки, спілкуюся, організовую змістовне дозвілля. А такі конкурси – чергова приємна нагода провести час разом», – переконаний батько Володимир Ярошин. І син – першокласник Вова Ярошин – відчуває батьківську турботу: «Папа влаштовує для мене цікаві прогулянки і поїздки. Я його дуже люблю».

За словами керівниці проекту «Нові традиції на Сумщині: святкуємо День батька» Юлії Савельєвої, на державному рівні День батька в Україні не визначений, а неофіційно його відзначають у третю неділю вересня.Сумщина – одна з небагатьох областей, в якій День батька відзначається з 2011 року.

«Виховна роль тата в родині надзвичайно велика. Діти, які отримують достатньо татової уваги, гармонійно розвиваються, мають менше проблем із навчанням, більш стійкі емоційно, відчувають себе впевненіше, і тому більш успішні в житті», – додала керівниця проекту.

Вона розповіла про досвід Сумського державного університету у сфері підтримки сім’ї: «Про діяльність центру підтримки сім’ї СумДУ знають на всеукраїнському і європейському рівнях. Центр працює з сім’ями не лише студентів і викладачів, а й громадою міста і області. Для нас важливо закріпити позитивні зміни в суспільній свідомості стосовно того, що виховання дітей – це спільна справа мами і тата».

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]