Дата публікації:
17 березня 2015
Кількість переглядів:
1065
Поділитися:

158 сумських студентів отримали звання «молодший лейтенант запасу». Випускників кафедри військової підготовки Сумського державного університету урочисто вітали 16 березня в актовій залі СумДУ. Цікаво, що серед курсантів – 24 дівчини.

«Мій тато за професією міліціонер, тож батьки одразу підтримали мене у рішенні стати офіцером. Військова кафедра за плечима – це додаткові перспективи для працевлаштування. Найбільше мені запам’яталися заняття на стрільбищі», – розповіла п’ятикурсниця Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Гога.

«У родині є військовослужбовці з високими званнями. Хочу, щоб і мій син продовжив військову традицію. Аби побачити сьогоднішній урочистий момент, приїхав спеціально з Криму, де зараз мешкаю. Переповнюють почуття гордості», – поділився Олександр Босенко – батько випускника кафедри військової підготовки СумДУ, студента Української академії банківської справи.

«Вступив на кафедру військової підготовки, адже захотів вивчити ази військової справи, зрозуміти, що це таке – бути офіцером», – зазначив  третьокурсник факультету технічних систем та енергоефективних технологій СумДУ Богдан Мазний. За словами хлопця, він навчився самодисципліні, став більш компетентним у загальнополітичних питаннях.

Як зазначив начальник кафедри військової підготовки СумДУ Микола Ляпа, загалом на кафедрі навчаються близько 1 тисячі студентів з Сум, Конотопа, Шостки, Чернігова, Ніжина, Черкас, Умані, Херсона. Випускники кафедри мають можливість працевлаштуватися у Збройних Силах України, Міністерстві внутрішніх справ, Національній Гвардії, Службі безпеки України та інших силових структурах.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]