Дата публікації:
06 травня 2015
Кількість переглядів:
637
Поділитися:

29 квітня лабораторія Інтернет-телебачення Сумського державного університету спільно з обласною державною телерадіокомпанією та телеканалом СТС організувала семінар «Професійні репортажні прямі трансляції подій - мистецтво чи бізнес?» для представників регіональних телекомпаній з усієї України. Участь у семінарі взяли телевізійники з Сум, Києва, Рівного, Полтави та Лубен. Для віддалених учасників -  а це більше 70 осіб з Одеси, Миколаєва, Львова, Закарпатської та Київської областей - працював режим прямої трансляції зі зворотним аудіозв'язком.

Під час заходу представники телерадіокомпаній обговорили ряд технічних питань, відбулася гостра дискусія щодо цінності мистецьких заходів, вироблених в Україні, потреби споживачів у телеверсіях шоу тощо. Також було прийняте рішення про заснування асоціації виробників телеконтенту задля спільної реалізації мистецьких ініціатив та формування телевізійної культури.

Організатори семінару дали майстер-клас щодо прямих телетрансляцій на прикладі  концерту, організованого культурно-мистецьким центром СумДУ. Виконавцями ПТС-ролей на семінарі стали студенти, які займаються в лабораторії Інтернет-телебачення та екранних мистецтв Центру вебометрії та веб-маркетингу. Саме в ній студенти освоюють основні телевізійні професії - від продюсерів, режисерів та інженерів прямої трансляції до журналістів і операторів.

За словами керівника лабораторії Інтернет-телебачення СумДУ Бориса Панченка, семінар викликав значне зацікавлення українських телевізійників. «Головний підсумок дискусії: телекомпанії України зацікавлені в прямих багатокамерних трансляціях і гостро потребують якісних, але доступних за вартістю технологіях підтримки такого виробництва, і саме тому вітають створення професійної асоціації», - відзначив Борис Панченко.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua