Делегація Сумського державного університету взяла участь у координаційних зустрічах та тренінгах за проектами EU TEMPUS в Університеті Кобленц-Ландау (Німеччина), а саме TEMPUS INURE «Інтегрована інформаційна система управління університетом: впровадження досвіду ЄС в країнах СНД» та TEMPUS INARM «Кваліфікаційні рамки з напрямів «Інформатика» та «Менеджмент» згідно з Болонськими принципами».
Учасники обговорили виконання завдань проектів, надали звіти про конкретні результати роботи команд. За програмою проекту TEMPUS INURE сумською командою була презентована книга «Методологічні основи створення, впровадження та розвитку інтегрованої інформаційної системи управління». З цією роботою ознайомилися фахівці з Німеччини, Польщі, України , Білорусі, Молдови, Грузії.
У рамках літньої школи, участь у якій традиційно беруть науковці з провідних європейських університетів, представники СумДУ прослухали та прочитали лекції за тематикою інформаційного менеджменту та інформаційних технологій. Зокрема, Володимир Любчак, Вадим Лук’янихін , Андрій Півень та Констянтин Кириченко розробили та прочитали авторський цикл лекцій за темою: «Розвиток людського капіталу в контексті компетентнісної освіти» для слухачів із університетів Німеччини, Греції, Польщі, Російської Федерації, Білорусі, Молдови, Грузії, Вірменії, Таджикистану та Киргизстану.
Більш детальна інформація доступна за посиланнями:
TEMPUS INURE «Інтегрована інформаційна система управління університетом: впровадження досвіду ЄС в країнах СНД» - http://www.inure.uni-koblenz.de/
TEMPUS INARM «Кваліфікаційні рамки з напрямів «Інформатика» та «Менеджмент» згідно з Болонськими принципами» - http://inarm.uni-koblenz.de/
Участь СумДУ в програмі ТЕМПУС - http://sumdu.edu.ua/ukr/international/office/85-international/vmz/1639.html