Дата публікації:
16 вересня 2015
Кількість переглядів:
1033
Поділитися:

Сумському державному університету – одному з найбільш динамічних серед університетів України – присвячено окрему сторінку у щорічному головному журналі компанії QS щодо результатів рейтингу QS World University Rankings. Це перший український виш, інформація про який публікується у виданні.

Офіційна презентація нової редакції рейтингу QS World University Rankings відбулася 15 вересня у Глазго (Шотландія, Сполучене Королівство) під час головної освітньої виставки Європи ЕАІЕ.

Нагадаємо, що Сумський державний університет затвердив свої минулорічні позиції, посівши 4-е місце серед українських ВНЗ та увійшовши до 5% кращих університетів світу.

Журнал видається багатотисячним накладом та розповсюджується протягом року на найбільших науково-освітніх конференціях і виставках Європи та світу: EAIE, NAFSA, IREG, QSAPPLE, QSMAPLE тощо. Журнал також отримують тисячі академічних експертів та роботодавців з усього світу. Усі бажаючі можуть завантажити електронну копію журналу за посиланням http://www.iu.qs.com/product/wur-supplement-2015.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]