Дата публікації:
24 вересня 2015
Кількість переглядів:
1088
Поділитися:

Команда КВН «Ренесанс» Машинобудівного коледжу СумДУ здобула звання переможця на ХХ Всеукраїнському фестивалі дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-птиця 2015», що відбувся 19-21 вересня в смт. Затока Одеської області. Вона відзначилася серед юнацьких команд.

У змаганні серед школярів у трійку лідерів увійшла команда «Бальний проспект». Її учасники є вихованцями Сумської шкільної ліги КВН (керівник – співробітниця студії КВН СумДУ Юлія Чудаєва).

Крім того, учасниця команди «Ренесанс» Ольга Краснянська визнана найкращою акторкою фестивалю, а Містером КВН став Ярослав Шевчик з «Бального проспекту».

Загалом у ювілейному фестивалі взяли участь 29 команд із різних куточків України. Упродовж трьох днів КВНівці показували свої найкращі жарти та вигадували нові – за завданням редакторів. У перший день команди зіграли три конкурси: привітання, розминку та імпровіз на тему «Новини». Наступний день: домашнє завдання, розминка та імпровіз «Реклама уроку». У третій день глядачі побачили такі конкурси:  кричалки на підтримку спортсменів, конкурс «Наостанок я скажу…». Переможців, призерів та лауреатів фестивалю визначали за сумою балів трьох змагальних днів.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]