Дата публікації:
01 жовтня 2015
Кількість переглядів:
804
Поділитися:

Нещодавно СумДУ посів четверту позицію серед українських вишів в рейтингу QS World University Rankings, а 30 вересня другий за значенням світовий рейтинг Times Higher Education (THE) вперше включив СумДУ до каталогу, який містить близько 1100 університетів світу, що обраховуються цим рейтингом.

Детальніше – експертний коментар Дмитра Фільченка (заступник проректора, керівник центру вебометрії та веб-маркетингу СумДУ, експерт з питань рейтингів вищих навчальних закладів):

Рейтинг QS World University Rankings високо оцінює наукову активність і результативність СумДУ (рівень medium/high). Рейтинг THE підтверджує ці показники, тому і включив СумДУ в число найближчих претендентів до входження в топову групу рейтингу, незважаючи на те, що цей рейтинг відслідковує університети з визначною історією та дослідженнями з публікаційною активністю не менше 1000 статей за 5 років у виданнях, що індексуються БД Scopus. З огляду на динаміку зростання публікаційної активності вчених СумДУ за останні роки, впевнений, що вже у найближчій перспективі (1-2 роки) ми зможемо подолати цей непростий прохідний бар'єр.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]