Дата публікації:
26 жовтня 2015
Кількість переглядів:
977
Поділитися:

23 жовтня відбулося підписання угоди про співпрацю між Сумським державним університетом та Сумською обласною гімназією-інтернатом для талановитих та творчо обдарованих дітей.

Як зазначив ректор СумДУ Анатолій Васильєв, підписання угоди дасть новий поштовх співробітництву, що склалося майже з перших днів існування гімназії. Університет готовий надавати матеріальну базу, залучати школярів до спортивної та культурно-масової роботи. Буде налагоджена більш тісна співпраця в рамках Малої академії наук.

За словами директора гімназії-інтернату Інеси Пєсоцької, учні зацікавлені в якісній освіті. Тож для дітей угода гімназії з СумДУ – це додаткова можливість отримати системні знання, використовуючи навчальну базу СумДУ (комп’ютерні класи, лабораторії) та соціальні об’єкти університету. Щороку понад 150 учнів проходять курси в СумДУ. Чимало талановитих дітей – випускників гімназії – стають студентами Сумського державного університету.

«Університет справив на мене якнайкраще враження. Рейтинговість СумДУ мотивує обрати для навчання саме цей вищий навчальний заклад», – розповів десятикласник Артур Коваль.

«Нещодавно отримала диплом Молодіжного фестивалю реклами «Восьма барва», що проходив у СумДУ. Мрію пов’язати своє життя з журналістикою. У планах – вступити до Сумського державного університету», – акцентувала одинадцятикласниця Наталя Лавірко.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]