Дата публікації:
29 жовтня 2015
Кількість переглядів:
1075
Поділитися:

27 жовтня в стінах СумДУ гравці та тренери збірної СумДУ з футболу дали прес-конференцію з нагоди перемоги в чемпіонаті України за програмою ХІІ літньої Універсіади України. Спортсменів привітали ректор СумДУ Анатолій Васильєв, проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Бріжатий та начальник Сумського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Владислав Маслов.

«Цей успіх хоча й сприймається як несподіванка, але він прийшов завдяки потужній і планомірній роботі тренерів та гравців, – відзначив у коментарях пресі тренер збірної Сергій Пєсоцький. – Ми змогли згуртувати колектив, також цього року завдяки профорієнтаційним заходам до університету прийшли талановиті молоді студенти-спортсмени». Сергій Пєсоцький висловив подяку керівництву вишу за можливість участі у змаганнях такого рівня, і повідомив, що збірна не «відпочиває на лаврах», а вже починає змагання за перемогу в першій лізі з футзалу.

Гравець збірної команди СумДУ з футболу Дмитро Ігумнов, який отримав на чемпіонаті відзнаку як кращий нападник, вважає, що саме налаштованість команди на перемогу забезпечила їй першість. «Завжди приємно вигравати, особливо у збірних, де грають виключно футболісти з професійних команд. Ми йшли до мети досить впевнено, ставили завдання – перемагати в кожній грі, і з успіхом ці завдання виконали».

На переконання ректора СумДУ Анатолія Васильєва, для спортивного життя університету найважливішими є змагання саме рівня універсіад, адже вони дають потужний поштовх для розвитку студентського спорту. «Успіх в найпопулярнішому масовому виді спорту свідчить про правильність наших зусиль. Я вдячний за цю гучну перемогу всім гравцям та тренерському складу», – відзначив ректор.

Довідково. Збірна Сумського державного університету здобула перемогув чемпіонаті України серед студентів з футболу (чоловіки) за програмою ХІІ літньої Універсіади України. Фінальні змагання пройшли 16-21 жовтня в Києві. 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]