Дата публікації:
10 листопада 2015
Кількість переглядів:
385
Поділитися:

6 листопада Сумський державний університет відвідала делегація Київського університету імені Бориса Грінченка. Столичних колег зацікавив досвід СумДУ з інформатизації, дистанційної освіти, управління, фінансових питань, оцінювання якості вищої освіти.

Ректор СумДУ ознайомив гостей з ідеологією університету, яка ґрунтується на пріоритеті науки, інноваційних технологій та різновекторній міжнародній діяльності. Анатолій Васильєв зупинився на механізмах менеджменту в університеті, нормативній базі, фінансовій системі вишу, мотиваційних заходах, зокрема, прийнятими у виші положеннями про преміювання за публікації наукових статей, видання посібників, підручників, призові місця в конкурсах, захист дисертацій тощо.

Крім того, на зустрічі йшлося про інфраструктурний розвиток СумДУ (введення в дію санаторію-профілакторію, спортивно-оздоровчого центру «Універ», стоматологічного корпусу); соціальні проекти університету, серед яких – матеріальна допомога на оздоровлення, суттєві знижки на відпочинок у таборі «Універ» дітям та онукам співробітників тощо.

Під час відвідування СумДУ делегація ознайомилася з бібліотечно-інформаційним центром, онлайн-студією, кімнатою для дітей «Студентський лелека», санаторієм-профілакторієм, Медичним інститутом, стоматологічним корпусом.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua