Дата публікації:
13 листопада 2015
Кількість переглядів:
1147
Поділитися:

5 листопада відбулися загальні збори аспірантів 1 року навчання Сумського державного університету. За підсумками цьогорічної вступної кампанії науковий потенціал СумДУ збільшився на 82 аспіранти і 7 докторантів. Загалом СумДУ здійснює підготовку 320 осіб через докторантуру, аспірантуру та у якості здобувачів.

Показники держзамовлення підготовки кадрів у СумДУ перевищують аналогічні показники більшості вишів України і позиціонують Сумський державний університет у десятці ВНЗ держави за кількістю виділених у 2015 році бюджетних місць на підготовку в денній аспірантурі.

«Аспіранти є кадровим резервом університету, який не тільки продовжуватиме традиції наукових шкіл, а й, можливо, буде гідною зміною керівного складу СумДУ», – зазначив завідувач відділу докторантури та аспірантури В’ячеславЖурба. Він наголосив на необхідності сумлінної щоденної роботи, відповідальності за отримані результати дисертаційних досліджень.

Під час зборів йшлося про розвиток системи аспірантури, у тому числі у контексті імплементації нового Закону України «Про вищу освіту». Крім того, присутні обговорили питання академічної чесності, адже академічний плагіат, фабрикація результатів, захист авторського права насамперед є проблемою морально-етичного становлення молодого науковця.

Разом з цим аспірантам була надана інформація про міжнародну діяльність СумДУ та академічну мобільність аспірантів, висвітлені можливості отримання науковихгрантів, зарубіжних стажувань, участі у програмах для молодих науковців, зокрема тих, що фінансуються закордонними установами.

Представники бібліотечно-інформаційного центру СумДУ ознайомили присутніх з інформаційними ресурсами бібліотеки, у тому числі з доступом до міжнародних електронних баз.

Сумський державний університет вітає аспірантів і докторантів зі вступом та бажає успіхів у науковій роботі.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]