16 листопада 2015
626

Шановні спортсмени та тренери! Щиро вітаю з визначними успіхами на XII літній Універсіаді України! Своїми спортивними здобутками на національній арені ви підносите авторитет Сумського державного університету та Сумщини. Завдяки вам у підсумку Універсіади Сумщина виборола перше місце серед регіонів України.

Поряд з інтелектуальним розвитком для СумДУ пріоритетним є і фізичний розвиток молоді. Саме для цього в університеті культивуються 36 видів спорту, працюють 75 спортивних секцій.

Бажаю вам і надалі доводити своє лідерство, підіймаючись на найвищі сходинки п’єдесталів українських, європейських та світових змагань!

Нагадаємо. За результатами участі у змаганнях з 12 видів спорту студенти СумДУ набрали 4288,5 очок. Найбільшу кількість залікових балів університету принесли збірна команда з легкої атлетики (840,5 очок) та чоловіча збірна команда з футболу (648 очок). Таким чином Сумський державний університет увійшов у ТОП-6 університетів за підсумками XII літньої Універсіади України у загальному заліку та посів друге місце серед вишів своєї категорії.

Загалом участь у змаганнях взяли 130 вищих навчальних закладів з усієї держави.

Ректор                                                                                   А.В. Васильєв