Дата публікації:
06 січня 2016
Кількість переглядів:
1000
Поділитися:

Напередодні Нового року студенти Сумського державного університету, учасники медіапроекту «Art-People», випустили у світ першу частину телешоу під назвою «IceGuys». Телевізійний ролик, який триває близько десяти хвилин, вже переглянули у соціальних мережах більше тисячі людей.

Його автори шляхом вдало змонтованого інтерв’ю крізь призму відеокамери продемонстрували глядачу, наскільки позитивними є думки про святкування Нового року та згадки про нього. У кадрі – студенти, викладачі, працівники СумДУ, які розповідають про свої плани, відповідають на запитання «Чи вірите ви у Діда Мороза?», «Що чекаєте у подарунок?», «Ким були на Новий рік у дитячому садочку»?.

У створенні телевізійного ролика взяли участь студенти-першокурсники двох факультетів – іноземної філології та соціальних комунікацій й електроніки та інформаційних технологій. Автором сценарію стала студентка І курсу факультету ІФСК (спеціальність «Журналістика») Софія Постолатій. Ведучі – також журналісти-першокурсники. Телешоу містить і ліричні відступи, де студенти на фоні святково вбраних ялинок розмірковують та говорять на різноманітні новорічні теми.

Як феєричне завершення – виконання групою студентів, вбраних у маскарадні костюми, танцю біля головної ялинки, яка прикрашає центральний майданчик університету. Текст пісні написали студентки І курсу ІФСК Вікторія Гичкаленко й Анастасія Вихрова, а виконали – першокурсники ЕлІТу. Хореографічна постановка флеш-мобу також належить Анастасії Вихровій.

Як запевняють ініціатори й автори телешоу – незабаром на глядачів чекає його новий випуск.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]