Дата публікації:
16 січня 2016
Кількість переглядів:
1198
Поділитися:

Про здобутки і нововведення у році, що минув нещодавно звітувала проректор з навчально-педагогічної роботи та організації позанавчальної діяльності Олена Король.

– Силами підпорядкованих служб у 2015 році проведено більше 500 заходів різного спрямування, комплексом громадського харчування виконано 400 спецобслуговувань. Якщо говорити про підрозділи, то я б відзначила роботу студмістечка. По-перше: у 2015 році  було підписано додаткові угоди з адміністраціями будівельного та медичного коледжів і додатково  студенти отримали 25 кімнат. По-друге – поліпшено соціально-побутові умови. А саме: встановлено 667 вікон, придбано 400 ліжок, 600 ортопедичних матраців.

Щодо комплексу громадського харчування: не дивлячись на те, що відбулося значне підвищення цін, ми зберегли соціальні обіди для студентів – це обіди вартістю від 11 до 13 грн. Таких обідів у нас реалізовано 24 тисячі. 

По відділу соціальної роботи хочу відзначити наш волонтерський загін, який відомий не тільки в нашій області, але й за її межами. За підсумками міського конкурсу волонтерських загонів ВНЗ I-IVрівнів акредитації наш волонтерський загін здобув перше місце.

Якщо в цілому говорити про позанавчальну діяльність, то тут також збільшено показники: у 2014 році було зайнято  62% студентів, а у 2015 році - 71 відсоток. Наші студенти мають найбільшу кількість іменних стипендій – 22. Також навчається багато студентів пільгових категорій, але університет у повній мірі виконує зобов’язання перед ними. До речі, СумДУ - один із небагатьох вузів, який нараховує індексацію до стипендії.

Якщо говорити про діяльність культурно-мистецького центру, то теж маємо значні здобутки. Для порівняння: наприклад, у 2014 році у нас було 34 лауреати всеукраїнських і міжнародних конкурсів, а у 2015 - 96. Два колективи взяли участь у міжнародних проектах. Три колективи у минулому році підтвердили звання народного. Наші студенти (і це абсолютна першість) взяли участь у 12 заходах міського і обласного рівнів. Їх знають і цінують, як виконавців.

У 2015 році була організована і проведена благодійна Ліга КВН «Сагасітас», в якій наш університет виступив співзасновником. Квитків було реалізовано на 76 тис. грн. Ці кошти спрямовано на різні благодійні цілі.  Наша команда КВН «Любимая» теж здобула популярність – два призових місця у регіональних лігах сміху.

Серед інновацій хочу згадати і про фестиваль освіти, науки і культури, проведений у 2015 році. Тільки в оргкомітеті було задіяно 40 чоловік. Двом тисячам учасників  (в тому числі і школярам) дуже сподобався цей захід. У цьому році ми плануємо удосконалювати його.

Підсумовуючи роботу підпорядкованих служб, слід зазначити, що рік був нелегким, але

проведена велика робота, реалізовано низку позапланових заходів, досягнуті певні

результати і нам є чим пишатися. Сьогодні підпорядковані структури мають практично все необхідне для подальшої активної роботи. Маємо багато планів і сподіваємося, що у нас все вийде з їх реалізацією на благо процвітання університету!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]