Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
10 лютого 2016
Кількість переглядів:
49
Поділитися:

Перший із тренінгів на тему «Лідерство» проведено 10 лютого у літературній вітальні СумДУ. Тренером виступив студентський ректор Олександр Товкус.

Академія студентського лідера діє в Сумському державному університеті вже четвертий рік поспіль. За три попередні роки в Академії, головним ініціатором якої є студентське самоврядування, навчання  пройшли близько 200 молодих людей. І, як свідчить практика, 90 відсотків студентів-активістів СумДУ свого часу навчалися в Академії студентського лідера. Зі слів студентського ректора Олександра Товкуса, основна мета діяльності Академії – активізувати першокурсників, а проведені тренінги спрямовані на розвиток їх особистих якостей.

Цього року до Академії вступили близько 80 чоловік. Як і в попередні роки складено програму тренінгів на різні теми. Їх будуть проводити 2 тренери міжнародного класу, голови громадських організацій, викладачі університету. Роботу Академії, що успішно стартувала, планують завершити у квітні на базі СОЗ «Універ», де відбудеться фінальний тренінг «Написання проектів».

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua