Дата публікації:
26 лютого 2016
Кількість переглядів:
813
Поділитися:

Сумський державний університет візьме участь у пілотному етапі Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні. Для університетів-учасників проекту наразі розробляється курс «Академічне письмо», який включатиме у себе роз’яснення щодо академічної доброчесності. Оскільки проект розраховано на 4 роки, курс має охопити все поточне покоління студентів бакалаврату.

Про це йшла мова під час прес-конференції, яка відбулась 24 лютого в українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ». У заході взяли участь перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун, радник з питань преси, освіти та культури Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні Конрад Тернер та координатор Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні Тарас Тимочко.

Як зазначила Інна Совсун, головною метою реформ, які втілює Міністерство, є якість освіти, яку неможливо забезпечити без дотримання принципів академічної доброчесності усіма учасниками освітнього процесу. З її слів, Проект сприяння академічній доброчесності в Україні спрямований на якісну зміну ціннісних підходів та орієнтирів у вищій освіті. До пілотного етапу увійшли 10 українських вишів.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua