Дата публікації:
24 березня 2016
Кількість переглядів:
1477
Поділитися:

23 березня в Сумському державному університеті було проведено інформаційний захід для випускників технікумів і коледжів цього року та попередніх років. Представники факультетів й інститутів СумДУ ознайомили усіх охочих зі спеціальностями та особливостями вступної кампанії 2016 року.

Як відзначив перший проректор СумДУ Василь Карпуша, головною відмінністю вступу цього року є те, що кожен випускник має можливість продовжити навчання як за відповідною спорідненою спеціальністю, яку він отримав в технікумі або коледжі, так і за будь-якою іншою при умові складання додаткових вступних іспитів.

Про зміни в структурі університету розповів відповідальний секретар центральної приймальної комісії СумДУ Роман Васькін. Він розповів, що утворено навчально-науковий інституту права, навчально-науковий інститут бізнес-технологій «УАБС» та навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького. Серед особливостей вступу до вишів він назвав відміну позаконкурсного вступу та цільового прийому сільської молоді, а також запровадження нового переліку спеціальностей.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]