31 березня жіноча збірна КВН «Любимая» Сумського державного університету виборола «срібло» у Міжрегіональній студентській грі КВН «Кубок Гоголя 2016», яку було присвячено дню народження відомого письменника та Дню сміху.
Тематичний захід – гру на тему «К нам едет КВН» було проведено у Ніжинському державному університеті ім. М. В. Гоголя. У боротьбі за Кубок у веселому поєдинку зійшлися команди з Ніжина, Чернігова, Рівного, Прилук та Сум (жіноча збірна СумДУ «Любимая»).
Гра складалася з трьох конкурсів: фрістайлу, біатлону та домашнього завдання. За результатами оцінювання журі перемогу отримав учасник телевізійного проекту «Ліга Сміху» на 1+1 «Тоби Альдервейрельд» (м.Прилуки). Команда Сумського державного університету «Любимая» посіла почесне 2-ге місце.