Дата публікації:
05 квітня 2016
Кількість переглядів:
1256
Поділитися:

Рейтинг U-Multirank визначає кращі університети Європи та світу, проводиться під егідою Європейської комісії та є джерелом даних й  інструментом аналізу за всіма аспектами діяльності: навчання, дослідження, «третя місія». Вже третій рік поспіль цей рейтинг високо оцінює здобутки Сумського державного університету, визначивши більшість показників діяльності університету на рівні не нижчому за середньосвітове значення.

U-Multirank провів рейтинговий аудит за більше, ніж 30 показниками діяльності, які віднесені до 5 рейтингових груп: від «А» (показник перевищує середньосвітове значення більше, ніж на 25%) до «Е» (найнижчий рівень).

Серед вишів України Сумський державний університет має найбільшу кількість індикаторів, віднесених до рейтингової групи «А». Серед них переважно показники навчальної діяльності, інтернаціоналізації та відповідальності перед регіоном.

Високі показники СумДУ в рейтингу U-Multirank 2016 цілком корелюють із позиціями університету в міжнародних рейтингах QS, Webometrics, SCImago та інших.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]