Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
08 квітня 2016
Кількість переглядів:
62
Поділитися:

7 квітня Сумський державний університет відвідали колеги з Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – ректор Степан Мельничук, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Петро Фочук і помічник ректора з фінансово-юридичних питань Сергій Нежурбіда. Мета їх візиту – ознайомлення з досвідом Сумського державного університету щодо розвитку наукових досліджень, зокрема які фінансуються зовнішніми замовниками, вивчення системи та видів надання інших платних послуг, а також системи мотивації співробітників та структурних підрозділів університету.

Сумський державний університет давно тісно співпрацює з Чернівецьким національним університетом у науково-технічному напрямі, зокрема – група під керівництвом професора Анатолія Опанасюка займається спільними дослідженнями з чернівецькими колегами у напрямі матеріалознавства для геліоенергетики у рамках виконання відповідної комплексної НДР на замовлення МОН України. Тож було обговорено подальші спільні шляхи роботи щодо її реалізації. Крім того, досягнено домовленості між сумським та чернівецьким вишами про співпрацю з одним з японських університетів.

Для колег з Чернівецького університету було проведено екскурсію по кампусу СумДУ. А саме – гості ознайомилися з науковими лабораторіями, онлайн-студією, відвідали бібліотеку, дитячу кімнату «Студентський лелека». Вони були задоволені результатами візиту, оскільки багато цінного досвіду отримали від тих проектів, які успішно впроваджуються і діють у Сумському державному університеті.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua