Дата публікації:
21 квітня 2016
Кількість переглядів:
753
Поділитися:

Міжнародний рейтинг Round University Ranking, що складається за даними однієї з найбільших інформаційно-аналітичних компаній світу Thomson Reuters, визначив Сумський державний університет на 629-й позиції серед ВНЗ світу та включив до трійки кращих університетів України. Перші два місця серед українських ВНЗ посів Київський національний університет імені Тараса Шевченка (560-е місце у світі) та Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна (593-е місце в світі).

У порівнянні з минулим роком, коли СумДУ вперше потрапив до Round University Ranking, університет суттєво покращив свій результат за всіма групами рейтингових показників, піднявшись у світовому заліку більше, ніж на 70 рейтингових місць та на 2 позиції серед українських ВНЗ.

Round University Ranking, поряд з іншим відомим рейтингом U.S. News, є офіційним партнером компанії Thomson Reuters з рейтингування вищих навчальних закладів світу. Рейтингом оцінюються ефективність навчальної та дослідницької діяльності, рівень інтернаціоналізації та фінансової стійкості вишів світу. У якості джерел інформації використовуються дані наукометричної бази Web of Science, результати щорічного опитування компанією Thomson Reuters більше 10 тисяч міжнародних експертів та статистичні дані вищих навчальних закладів з онлайн-платформи InCites.

Рейтинг обраховує більше 3800 університетів з 70 країн світу, які є учасниками проекту Global Institutional Profiles від компанії Thomson Reuters. Україну в цьому проекті, окрім СумДУ, також представляють ще 6 вишів.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]