Дата публікації:
17 травня 2016
Кількість переглядів:
1087
Поділитися:

17 травня в Сумському державному університеті відбувся Фестиваль науки, освіти і культури «СумДУ – сумчанам!». Більше 1200 гостей свята з усіх регіонів Сумщини відвідали захід, аби надихнутись здобутками науковців СумДУ.

Вітаючи учасників і гостей фестивалю, начальник обласного департаменту освіти і науки Олена Попова відзначила: «Не випадково це свято проходить саме в Сумському державному університеті, адже цей ВНЗ є лідером освіти і науки не лише на обласному, а й на всеукраїнському та світовому рівнях. Це університет, до якого прислухаються, досвід якого активно запозичують».

Ректор СумДУ Анатолій Васильєв наголосив: «Фестиваль «СумДУ – сумчанам!» – традиція, яка склалась в університеті. Його назва відповідає багатогранній діяльності вишу: це і якісна підготовка фахівців, потужна наукова діяльність, міжнародна співпраця, інноваційні ІТ-технології, 36 видів спорту, культурно-мистецький центр та багато іншого. Університет слугує громаді, і цей захід сьогодні  - ще одне підтвердження соціальної відповідальності».

У день фестивалю площа перед університетом замайоріла прапорами та наметами, де кожен інститут і факультет представляв цікаву, в першу чергу для шкільної та студентської молоді, науку: демонстрація роботів, друк на 3D-принтері, хімічні досліди з рідким азотом, сухою водою та гелієм, перегони моделей човнів, авіамодельне шоу та робота квадрокоптерів, тест-драйв автомобіля, майстер-класи з малювання ієрогліфів та багато іншого побачили сумчани. Також вони активно брали участь у різноманітних іграх та конкурсах, виконували завдання – долучалися до детективної гри, творчих завдань з перекладу та журналістики, психологічних тестувань, розгадували економічні загадки, вправлялися, як надавати першу медичну допомогу та проходили майстер-класи зі стрільби з луку та бойових мистецтв.

Велике зацікавлення викликав намет кафедри військової підготовки, де всі охочі могли повправлятися зі збірки-розбірки зброї. А комплекс громадського харчування організував «польову кухню» з частуванням кашею та чаєм.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]