Дата публікації:
23 червня 2016
Кількість переглядів:
427
Поділитися:

23 червня у Сумському державному університеті відбулася зустріч студентів з бронзовим призером Олімпійських ігор 2012 року з боксу, випускником вишу Тарасом Шелестюком. Боксер світового рівня, якого нагороджено орденом «За заслуги» ІІ та ІІІ ступенів, зараз мешкає у Сполучених Штатах Америки. У СумДУ він навчався на факультеті іноземної філології та соціальних комунікацій (спеціальність «Медіакомунікації»). Під час спілкування зі студентами Тарас сказав наступне: «Спорт – це не лише сила, а й уміння правильно висловити свою думку. Я часто застосовую ті знання, які отримав у Сумському державному університеті. Вони – цінні для мене».

В ході зустрічі студенти задавали відомому спортсмену запитання – про життя, шлях у спорті, режим, дозвілля, численні перемоги… Хлопці й дівчата із захватом слухали розповіді Тараса, який нині посідає 12 місце в оновленому рейтингу WBA та виступає на професійному рівні, переглядали відеоролики з боями за участю гостя. Спортсмен провів 14 боїв та здобув у них 14 перемог, 9 з яких – нокаутом. Тарас Шелестюк у розмові зі студентською молоддю СумДУ наголошував на важливості ведення здорового способу життя, а також правильно обраного життєвого шляху, початком якого має стати навчання у вузі. «Тут дуже гарна аура, тут дуже гарно навчають, - висловлював свою думку боксер про Сумський державний університет. – Із отриманими в цих стінах знаннями не страшно йти далі. Кожен раз, приїжджаючи сюди, я ніби знову повертаюся у велику сім’ю та дуже радий зустрічатися знову й знову».

На завершення зустрічі студенти мали змогу ближче роздивитися спортивні нагороди Тараса Шелестюка та сфотографуватися з чемпіоном на згадку.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua