Дата публікації:
25 червня 2016
Кількість переглядів:
1048
Поділитися:

Підведено підсумки участі Сумcького державного університету у Всеукраїнських студентських олімпіадах у 2015-2016 навчальному році. Кількість призових місць склала 41, що на 13 більше у порівнянні з минулорічними результатами.

Цього року університет має в своїй скарбничці перші місця за напрямами «Інженерна механіка»(спеціальність «Гідравлічні та пневматичні машини»), «Машинобудування» (спеціальність «Металорізальні верстати та системи»), «Інженерне матеріалознавство» (спеціальність «Прикладне матеріалознавство»), «Журналістика. Реклама і зв’язки з громадськістю», а також з навчальної дисципліни «Програмування обробки на верстатах з ЧПК».

Щодо кількісних показників, то найбільшу кількість призових місць, а саме - 13, отримав факультет технічних систем та енергозберігаючих технологій. Рекордсменом по кількісному збільшенню призових місць став Медичний інститут СумДУ з показником 12 місць у порівнянні з минулорічними 5.

«Щороку СумДУ – у лідерах серед українських вишів щодо перемог в студентських олімпіадах. У цьому навчальному році Сумський державний університет отримав найбільшу кількість призових місць у Всеукраїнських студентських олімпіадах за всю свою історію існування. Це свідчить про високий рівень підготовки спеціалістів, а в майбутньому висококваліфікованого випускника університету» - зазначив перший проректор Василь Карпуша.

 

За цим посиланням можна ознайомитися з розподілом місць та прізвищами переможців: http://www.sumdu.edu.ua/ukr/scientific/student-olympiads.html

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]