Дата публікації:
14 липня 2016
Кількість переглядів:
1431
Поділитися:

Міжнародний рейтинг 4 International Colleges & Universities оцінив Сумський державний університет на п’ятій позиції серед ВНЗ України в оновленій редакції рейтингу за липень 2016 року.

На думку авторів, рейтинг 4ICU покликаний допомагати студентам, викладачам та науковцям дізнаватися, наскільки певний ВНЗ є популярним в тій чи іншій країні. Для цього в рейтингу використовуються незалежні вебометричні показники, що характеризують позиції вишу у пошукових системах, кількість відвідувань веб-сайтів вишу, згадуваність вишу в мережі Інтернет.

У порівнянні з минулорічними результатами Сумський державний університет піднявся на одну сходинку вище, незважаючи на суттєві зміни в методиці рейтингу. Той факт, що ці зміни не мають значного впливу на позиції СумДУ, та адекватність позиції СумДУ в інших знаних та відомих міжнародних рейтингах є свідченням якості та ефективності науково-навчальної діяльності університету, стійкості та збалансованості його представлення в глобальному інформаційному просторі.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]