Дата публікації:
14 вересня 2016
Кількість переглядів:
846
Поділитися:

13 вересня у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбулася презентація Школи інновацій та соціального підприємництва. Спікерами заходу виступили директор навчально-наукового інститут фінансів, економіки та менеджменту ім. О.Балацького СумДУ Тетяна Васильєва, координатор програми школи у Сумському регіоні, Начальник Центру бізнес-комунікацій СумДУ Сергій Хвостов, експерт і ментор Школи інновацій та соціального підприємництва, приватний підприємець В'ячеслав Михайлик, випускник весняної програми «Управління соціально-відповідальним бізнесом» Євген Коваленко.

Зокрема, спікери заходу донесли до уваги широкому загалу основну думку: школа інновацій та соціального підприємництва - це унікальна програма для молодих підприємців, менеджерів, лідерів, громадських активістів, яка реалізується Сумським державний університетом та Благодійним фондом "Українська соціальна академія". Головне її завдання: сприяти розумінню інновацій та поширенню соціального підприємництва, а також інструментів для досягнення поставлених цілей. Школа спрямована на відкритих до змін молодих підприємців, менеджерів, лідерів, громадських активістів, які прагнуть самовдосконалюватисья та готові зробити свій вагомий внесок у розвиток України.

Формат програми навчання у Школі складатиметься з 4-х дводенних модулів, які включатимуть  майстер-класи, тренінги від найкращих лекторів із провідних університетів України; дискусійні клуби, роботу над  власними проектами, а також зустрічі у форматі IDEAS LAB з успішними бізнесменами, практиками, лідерами та управлінцями бізнес-проектів, які є прикладом для наслідування. Учасники Школи отримають менторську підтримку власних проектів та їх презентацію експертам; подальше їх оцінювання професіоналами, співпрацю із представниками соціального бізнесу щодо подальшого плану впровадження власних ідей; можливість отримати стажування за кордоном; сертифікат про проходження навчання.

Набір учасників Школи Інновацій та Соціального Підприємництва триватиме до 23 вересня.

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua