Дата публікації:
21 вересня 2016
Кількість переглядів:
940
Поділитися:

За ініціативою навчально-наукового інститут бізнес-технологій «УАБС» 17 вересня вперше в Сумах відбулася Битва Стартапів – захід, метою якого є допомога молодим підприємцям у пошуку інвестицій, оцінці готовності та інвестиційної привабливості їх проектів.

Організатори заходу – Українська асоціація венчурного та приватного капіталу, інвестиційна платформа Startup.Network, кафедра економічної кібернетики ННІ БТ «УАБС» Сумського державного університету. Партнери – Cтартап-центр СумДУ «New Generation», Бізнес-школа СумДУ «Youth&Business», Навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту ім. О. Балацького СумДУ.

58-ма Битва Стартапів проходила у два етапи: на першому представники Української асоціації венчурного та приватного капіталу, інвестиційної платформи Startup.Network розповіли про останні події та новини в світі інвестицій, дали  поради молодшим колегам, поділилися рецептом досягнення успіху.

На другому етапі відбулася власне презентація проектів. Для участі у заході було відібрано 6 команд, які представили свої бізнес-ідеї на розсуд експертного журі: представників бізнесу, проектів з підтримки стартап-руху, а також науковців.

Переможцями битви стали два проекта. За результатами голосування експертів найбільшу кількість балів набрав проект «Фармакологічний довідник «PharmGuide». Програмний продукт «Фармакологічний довідник «PharmGuide» розроблений з метою швидкого доступу сімейним лікарем (та іншими зацікавленими особами) до основної інформації про лікарські засоби. Програма працює в автономному режимі (без доступу до Інтернету) на операційній системі Андроїд.

Переможцем за результатами  онлайн-голосування гостей став «Центр адитивних технологій». Мета стартапу – створення дослідницького центру для надання послуг, навчання спеціалістів та консультацій у сфері тривимірного друку та сканування. Дослідження сфер застосування технологій адитивного виробництва. Виготовлення власних 3D-принтерів та 3D-сканерів на замовлення.

Команди переможців візьмуть участь у Великому осінньому фіналі Битви Стартапів, що відбудеться в Києві 13 жовтня.

Проведення такого заходу в Сумах є свідченням розвитку новаторського для України та Сумського регіону стартап-руху, який дозволяє розкрити нові інвестиційні можливості для молоді, реалізувати підприємницькі ідеї, - переконані організатори. Кафедра економічної кібернетики щиро вдячна співорганізаторам та партнерам за підтримку проекту.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]