12 жовтня 2016
962

11 жовтня в урочищі Баси відбувся легкоатлетичний крос у залік XV обласної універсіади серед ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації, в якому збірна команда Сумського державного університету в черговий раз виборола перемогу.

Першими стартували дівчата на дистанції 1000 м. Лідером забігу стала Вікторія  Калюжна з результатом 3,12,7 хв (студентка факультету іноземної філології та соціальних комунікацій), друге місце виборола Марія Миколенко з результатом 3,20,1 хв (також студентка факультету ІФСК), третє місце зайняла Євгенія Мучарова з результатом 3,20,6 хв (студентка факультету електроніки та інформаційних технологій).

Серед юнаків на дистанції 3 км першим фінішував студент спеціальності «Спорт» Артем Казбан з результатом 9,03,4 хв, на друге місце п’єдесталу вийшов студент факультету ІФСК Єгор Жуков з результатом 9,17,4 хв.

Команда Сумського державного університету, набравши 374 очки, традиційно стала чемпіоном змагань.

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями.