Дата публікації:
17 жовтня 2016
Кількість переглядів:
630
Поділитися:

13 жовтня у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбулося відкриття фотовиставки «Між війною і миром. Україна – Ізраїль». Під час виставки представлено роботи талановитих українських та ізраїльських фотомитців, які знімали Революцію гідності, події у зоні військового конфлікту на сході України, а також арабо-ізраїльських війн.

На святі відкриття були присутні головний равін м. Суми та Сумської області Єхіел Левітанскі, голова єврейської громади м. Суми, директор благодійної організації «Сумський єврейський фонд «ХЕСЕД-ХАІМ» Єлізавета Шерстюк, воїни АТО, представники єврейської громади м.Суми, а також громадські активісти Сумщини.

З вітальним словом до учасників і гостей заходу звернулися Ехіел Левітанскі, член Спілки фотохудожників України, керівник групи з бренд-менеджменту та виробництва медіа-контенту СумДУ Сергій Малюк, директор Конгрес-центру СумДУ Сергій Хвостов.

Фотовиставка, організаторами якої є відділ позанавчальної роботи та Конгрес-центр Сумського державного університету, триватиме до 28 жовтня.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua