Дата публікації:
28 жовтня 2016
Кількість переглядів:
1238
Поділитися:

28 жовтня в Сумському державному університеті важлива подія, що зібрала близько 300 представників вітчизняних та закордонних IT-компаній. Форум є спільним проектом ICC Ukraine, Сумського державного університету та Сумської торгово-промислової палати.

У вітальному слові до учасників форму ректор Сумського державного університету Анатолій Васильєв відзначив, що виш, розвиваючись за філософією науково-навчально-виробничого комплексу, спирається на ІТ-технології в напрямах його діяльності. В університеті діють більше 100 комп’ютерних класів, близько 100 мультимедійних стаціонарних комплексів, потужна електронна бібліотека, online-студія, студія TV-production, Інтернет-телебачення та Інтернет-радіомовлення, відповідні стартапи. СумДУ має потужні технології дистанційної освіти та e-learning в цілому. У науковій діяльності, що є пріоритетом розвитку університету, виконуються ІТ-проекти на замовлення науково-дослідних інститутів Китайської Народної Республіки, ДП «КБ Південне», державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування тощо.

Учасників привітали почесні гості форуму: Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Македонія в Україні Столе Змейкоскі, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Самат Ордабаєв, голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, голова Сумської обласної ради Семен Салатенко.

Захід розпочали виступи Володимира Демури, віце-президента ICC Ukraine («Розвиток ІТ-кластеру в регіонах»); Олександра Мартинкевича, заступника директора Парку високих технологій Республіки Білорусь («Досвід створення парку високих технологій та його роль в економіці країни»); Миколи Сергєєнкова, представника компанії NetCracker («ІТ-освіта та профорієнтація. Погляд зі сторони»).

У рамках форуму було відкрито 5 дискусійних панелей: Business Strategy; Project Management; Sumy Php User Group; Modern IT-Trends; Quality Assurance.

Участь в обговоренні взяли фахівці компаній: MindK, AMC BRIDGE, Netcracker, Portaone, IBA, «Конфедерації цифрового бізнесу», ICC, Custom PC Software, Міжнародного індустріального парку (м.Київ), представництва Агенції розвитку підприємництва Естонії, українських офісів HI-TECH та UBP International, ProAct, Technical Solution Support Engineer та інших.

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua