Дата публікації:
21 листопада 2016
Кількість переглядів:
1160
Поділитися:

Викладач Сумського державного університету Ольга Афанасьєва є однією з п’яти інноваційних лідерів з України, які увійшли до списку «New Europe 100» цього року.

Проект «New Europe 100» спрямований на підтримку інноваційної діяльності в Центральній і Східній Європі. Він реалізується вже третій рік поспіль фондом Res Publica, Google, Міжнародним Вишеградським фондом і Financial Times у співпраці з багатьма іншими організаціями з країн Центральної та Східної Європи.

Учасники NE100 створюють додатки, запускають соціальні ініціативи, впроваджують проекти і технології, корисні для людей в Європі і по всьому світу. Вони діляться творчим підходом як у своїх проектах, так і в регіоні, в якому вони працюють. Фінальна сотня була обрана з-поміж кандидатур, представлених партнерами проекту та за участі громадськості. Ольга Афанасьєва, виконавчий директор Української асоціації венчурного та приватного капіталу, викладач СумДУ, відзначена за «налагодження мостів між новим поколінням українців і глобальним суспільством».

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]