Дата публікації:
23 листопада 2016
Кількість переглядів:
945
Поділитися:

18 листопада в Сумському державному університеті розпочато серію зустрічей відомих випускників вишу зі студентами в рамках циклу лекцій «Чесність в навчанні та успіх в професії».

Захід проведено в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP), який здійснюється під патронатом Американських рад з міжнародної освіти.

 

Спікерами першої лекції стали Оксана Діденко, директор з питань роздрібного бізнесу Харківської Обласної дирекції АТ "Райффайзен Банк Аваль" та Ірина Харченко, директор муніципального спортивного клубу "Сумчанка".

Під час зустрічі зі студентами спікери розповіли про розвиток своєї кар’єри, поділились досвідом застосування принципів доброчесності на робочому місці задля підвищення рівня конкурентоспроможності  співробітників. Лектори наголосили, що неодмінною умовою підготовки успішного випускника є самоусвідомлення ним того факту, що доброчесність – єдиний вірний шлях власного самовдосконалення.

«Подібні зустрічі зі студентами, - зазначив координатор Проекту SAIUP у СумДУ Артем Артюхов, - потужний поштовх до осмислення того, що за стінами університету, на робочому місці, діють ті ж принципи доброчесності, як і впродовж навчання студента. Завдяки системному впровадженню принципів академічної доброчесності в освітній і науковий процес СумДУ студент «поринає» в те ж конкурентне середовище, як і під час свого майбутнього кар’єрного зростання. Такий підхід повинен сприяти успішній підготовці випускників, які будуть конкурентноспроможними на сучасному та високо вимогливому ринку праці».

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua