Дата публікації:
05 січня 2017
Кількість переглядів:
337
Поділитися:

Сумський державний університет на високих позиціях вперше увійшов до галузевих рейтингів університетів світу, що складаються міжнародним агентством Round University Ranking і які оцінюють університети не в цілому, а в окремих галузях знань, тому є популярними серед абітурієнтів, академічної та бізнес-спільноти .

Згідно з Round University Ranking, Сумський державний університет увійшов до топ-600 вишів світу у більшості галузей знань, що відповідають діяльності університету, у тому числі отримано найвищі позиції за медичними науками (1-е місце в Україні та 416-е у світі), в галузі технічних наук та наук про життя – 3-е місце серед українських вишів, а в галузі природничих та соціально-економічних наук – 4-е та 5-е місце відповідно.

Рейтинг Round University Ranking укладається за більш ніж 20 індикаторами бази даних міжнародної аналітичної компанії Clarivate Analytics (Thomson Reuters) та оцінює ефективність навчальної та дослідницької діяльності, рівень інтернаціоналізації та фінансової стійкості вишів світу. У загальному заліку Round University Ranking Сумський державний університет на 629-й позиції у світі входить у трійку кращих вишів України.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua