16 січня 2017
1631

З 7 по 13 січня на навчально-спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець» МО України у Сколівському районі (Львівська область) відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед дорослих. На цих змаганнях успішно виступили студенти Сумського державного університету.

Студент факультету технічних систем та енергозберігаючих технологій Олексій Красовський здобув «золоту» медаль у гонці на 30 км класичним стилем. Підтримала хорошим результатом у гонці на 15 км класичним стилем студентка медичного інституту Юлія Кроль, яка посіла третє місце.

В останній день змагань пройшли естафетні гонки серед чоловіків (4х10 км) та жінок (4х5 км). У складі збірних команд Сумської області Олексій Красовський, Юлія Кроль та Вікторія Олех здобули «золоті нагороди».