09 лютого 2017
1435

7-8 лютого у легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбулися змагання у залік XV обласної універсіади серед вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації з легкої атлетики. За підсумками обласної універсіади збірна команда «СумДУ-1» принесла 14751 очок, збірна команда «СумДУ-2» - 13389 очок (всього 28140 очок). У загальнокомандному заліку команда СумДУ стала переможцем універсіади.

У особистому заліку золоті нагороди отримали Володимир Супрун на дистанції 60 м та 200 м, Віталій Бутрим на дистанції 400 м, Ігор Мусієнко у штовханні ядра, Юлія Должкова на дистанції 60 м, 60 м з/б, Анастасія Шишняк на дистанції 200 м, Артем Казбан на дистанції 3000 м, Анна Красуцька у стрибках у довжину та потрійному стрибку, Євген Гуцол на дистанції 800 м, Євгенія Мучарова на дистанції 400 м, Марія Миколенко на дистанції 800 м, Антон Кравченко на дистанції 5000 м.

Срібними призерами стали Віталій Бутрим на дистанції 200 м, роман Кравцов на дистанції 60 м, Анастасія Шишняк на дистанції 60 м, Юлія Почеп у стрибках у довжину та потрійному стрибку, Євген Гуцол на дистанції 400 м, Євгенія Мучарова на дистанції 200 м, Марія Миколенко на дистанції 400 м, Андрій Лисенко на дистанції 1500 м.

На третю сходинку п’єдесталу вийшли Олексій Поздняков на дистанції 400 м, Аліна Титаренко на дистанції 60 м, 200 м, Юрій Сердюк на дистанції 80 м, Юрій Сторож на дистанції 60 м, 200 м, Андрій Лисенко на дистанції 3000 м.

У естафетному забігу на дистанції 4х200 м серед чоловіків перше місце зайняла команда «СумДУ-1» у складі Володимира Супруна, Романа Кравцова, Олексія Корецького, Олексія Позднякова. Друге місце зайняла команда «СумДУ-2» у складі Станіслава Тритяка, Михайла Тютюнникова, Анатолія Синянського, Юрія Сторожа.