Дата публікації:
03 березня 2017
Кількість переглядів:
1525
Поділитися:

Сумський державний університет успішно пройшов аудит та включений до каталогу дослідницьких університетів світу, який щорічно публікує авторитетний Шанхайський рейтинг. Університет було оцінено за 35 показниками, що характеризують усі аспекти діяльності сучасного дослідницького вишу.

Каталог Global Research University Profiles включає близько 1200 кращих дослідницьких університетів світу та є своєрідним списком кандидатів, які щорічно оцінюються одним із найавторитетніших рейтингів Academic Ranking of World Universities (ARWU), відомим як Шанхайський рейтинг. Окрім публічної версії каталогу, вишам, що входять до нього, також доступні інструменти порівняльного аналізу своєї діяльності методами бенчмаркінгу з кращими дослідницькими університетами світу.

Наразі серед українських вишів до каталогу кращих дослідницьких університетів світу входять КНУ імені Тараса Шевченка, ХНУ імені В.Н. Каразіна та СумДУ – всі з оцінкою 500+ їхньої позиції у загальному Шанхайському рейтингу.

Сумський державний університет з 2015 року також входить до авторитетного каталогу кращих університетів світу від рейтингу Times Higher Education (THE) та оцінений у топ-групі (5%) провідних університетів світу від рейтингу QS.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]