Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
20 березня 2017
Кількість переглядів:
65
Поділитися:

18 березня Сумський державний університет в рамках проекту «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» відвідали студенти, волонтери, громадські активісти та військові зі східних, південних та західних областей нашої держави. Метою всеукраїнської акції є залучення активної молоді до створення демократичного громадянського суспільства, налагодження комунікацій серед різних верств населення та перетворення України на сучасну європейську країну.

У провідному виші Сумщини учасників проекту вітав перший проректор Василь Карпуша та студентський ректор Дар’я Колесніченко. Зокрема, вона розповіла своїм одноліткам, студентам з Одеси, Києва, Чернігова, Луцька, Харкова, Лисичанська, Старобельська, Сєвєродонецька, про роботу студентського самоврядування СумДУ, вагому фінансову підтримку, яку надає університет для реалізації студентських проектів. Як зазначила Дар’я, студенти мають змогу отримати не тільки якісну освіту європейського рівня, але й здобути практичні навички. Для гостей було проведено ознайомлювальну екскурсію кампусом Сумського державного університету.

«Сьогодні ми демонструємо всій Україні, що від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня ми єдині та неподільні, - зазначив керівник апарату Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький, який супроводжував гостей в СумДУ. - І дуже приємно, що ви приїхали до нас саме у цей день, адже вчора ми відзначали 100 річницю створення Української Народної Республіки. Бажаю вам усім гарного дня та сподіваюся, що це не останній візит Потягу Єднання на Сумщину».

Суми стали черговою зупинкою делегації Потягу Єднання, яка, подорожуючи державою, налагоджує прямий діалог з однолітками, вчиться спілкуванню з органами влади та проводить історичні, культурологічні та соціальні диспути, які організовуються з урахуванням особливостей кожного міста. Як зазначають організатори «Труханівської Січі», проект є пілотним в Україні та спрямований на єднання молоді з усіх регіонів України. «Я вже не вперше на Сумщині, і маю зазначити, що ваш регіон – це один з форпостів, які дали можливість Україні залишитись Україною. Сьогодні ми вже точно не можемо здавати назад, адже заплатили занадто дорого», – зазначив співорганізатор всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» Микола Бондар.

На Сумщині представники різних міст України відвідали вищі навчальні заклади, де поспілкувались з керівництвом вишів та студентською молоддю на теми суспільно-політичного життя та підтримки молоді в Україні, профтехосвіти та працевлаштування, мистецтва і культури, зміцнення Збройних Сил та обороноздатності України; історичні та культурно-мистецькі пам’ятки, вшанували подвиги загиблих героїв АТО, поклали квіти на їх могили.

Того дня делегація насолодилась музичними привітаннями артистів обласної філармонії, а також відвідала Легкоатлетичний манеж СумДУ, де відбувся Кубок України серед дорослих та Всеукраїнський турнір з козацького двобою «Кубок молоді України».

  • СумДУ долучився до акції «Потяг Єднання України»
  • СумДУ долучився до акції «Потяг Єднання України»
  • СумДУ долучився до акції «Потяг Єднання України»
  • СумДУ долучився до акції «Потяг Єднання України»
  • СумДУ долучився до акції «Потяг Єднання України»
  • СумДУ долучився до акції «Потяг Єднання України»
  • СумДУ долучився до акції «Потяг Єднання України»

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua