Дата публікації:
12 травня 2017
Кількість переглядів:
958
Поділитися:

Міжнародний рейтинг Round University Ranking, що складається за даними аналітичної компанії Clarivate Analytics, визначив Сумський державний університет на 671-й позиції серед ВНЗ світу та на четвертій - серед університетів України. Перші три місця серед українських ВНЗ посіли Київський національний університет імені Тараса Шевченка (534-е місце), Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна (574-е місце) та Національний технічний університет України «КПІ» (652-е місце). В цілому результати Round University Ranking 2017 суттєво корелюють з результатами інших міжнародних рейтингів світу.

Як повідомлялося, за результатами галузевих рейтингів Round University Ranking 2016, Сумський державний університет увійшов до топ-600 вишів світу у більшості галузей знань, у тому числі отримано найвищі позиції за медичними науками, в галузі технічних наук та наук про життя і в галузі природничих та соціально-економічних наук.

Аналітична компанія Clarivate Analytics є правонаступницею компанії Thomson Reuters щодо відомих наукометричних, патентних та академічних баз даних Web of Science, InCites, EndNote, Global Institutional Profiles, результатів щорічного опитування 10 тисяч міжнародних експертів та інших, є одним із найбільш авторитетних джерел інформації про діяльність університетів світу. Clarivate Analytics надає дані щодо ефективності навчальної та дослідницької діяльності, рівня інтернаціоналізації та фінансової стійкості вишів світу.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]