Дата публікації:
19 травня 2017
Кількість переглядів:
2494
Поділитися:

17-19 травня у Сумському державному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади серед студентів класичних та технічних вищих навчальних закладів України з навчальної дисципліни «Математика».

Організатори заходу, який вже не перший рік успішно проводиться на базі СумДУ - кафедра математичного аналізу і методів оптимізації факультету електроніки та інформаційних технологій.

Привітальним словом відкрив олімпіаду декан факультету електроніки та інформаційних технологій Сергій Проценко. «Нині у світі велика увага суспільства прикована до розвитку й вивчення математики. Якщо аналізувати ринок праці, то прослідковується висновок: роботодавці віддають перевагу тим фахівцям, які володіють Біг-датою, досконалі в штучному інтелекті. Відповідно, такі працівники мають вищий рівень заробітної плати, конкурентоспроможні. Олімпіада з математики спрямована на пошук тих «зірочок» серед вас, які мають неординарне мислення, оригінальний підхід до вирішення задач. Я дуже надіюся, що в цьому залі зібралося дуже багато таких обдарованих студентів, які хочуть і можуть зробити багато корисного для розвитку науки. Ми, як завжди, зважено, ретельно підійшли до організації заходу. Суддівська комісія – об’єктивна, складається з представників різних вишів. Сама участь в олімпіаді – це вже великий досвід. Я бажаю вам успіху! У ваших руках розвиток ІТ-сектору, науки і України!».

До привітань під час відкриття Всеукраїнської олімпіади з математики долучився й декан факультету технічних систем та енергоефективних технологій СумДУ Олександр Гусак: «Без знань математики не можна підготувати висококваліфікованого інженера. Без математичного обгрунтування у тій чи іншій сфері ми зупинимося на півшляху. Шановні учасники, пам’ятайте, що олімпіада – це нові знання, знайомства, дружні контакти, які залишаться і стануть вам у нагоді протягом життя. Бажаємо вам успіхів і постараємося зробити все можливе, щоб позитивні враження й приємні згадки про Сумський державний університет залишилися з вами надовго».

Голова журі, доктор математичних наук Ірина Шуда після теплих привітань учасників Всеукраїнської олімпіади, розповіла всім присутнім про програму, до якої входили й екскурсія університетом та містом. «Олімпіада буде проводитися у трьох категоріях – кожен учасник працюватиме у своїй, і в чесній боротьбі переможе найсильніший».

19 травня відбулося закриття олімпіади, під час якого відбулося найочікуваніше – оголошення й нагородження переможців. Студент Сумського державного університету Андрій Красніков (факультет електроніки та інформаційних технологій) здобув друге місце серед учасників категорії Т. Всі переможці й володарі призових місць отримали дипломи.

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]