Дата публікації:
26 липня 2017
Кількість переглядів:
1040
Поділитися:

За підсумками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році Сумський державний університет отримав 107 призових місць. Це найвищий показник серед усіх вищих навчальних закладів України, а також за всю історію участі університету у цьому конкурсі. Друге місце - у Харківського національного автомобільно-дорожнього університету: 70 призових місць, третє – у Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського: 58 призових місць.

З усіх здобутих призових місць левова частка належить факультетам електроніки та інформаційних технологій – 29; технічних систем та енергоефективних технологій – 28; слідом за ними – навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту ім. О.Балацького – 14 здобутих призових місць; навчально-науковий інститут права – 12; медичний інститут – 8; факультет іноземної філології та соціальних комунікацій – 7; навчально-науковий інститут бізнес-технологій «УАБС» - 7; Конотопський інститут – 3 та кафедра військової підготовки – 1 призове місце.

Найбільш ефективними серед кафедр університету стали: кафедра комп’ютерних наук – 13 здобутих призових місць, кафедра процесів та обладнання хімічних та нафтопереробних виробництв і кафедра адміністративного, господарського права та ФЕБ принесли по 7 призових місць кожна, кафедра технології машинобудування, верстатів та інструментів – 6 призових місць.

Вітаємо студентів-переможців та їх наукових керівників і бажаємо подальшого успіху.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]