18 вересня 2017
997

В столиці Угорщини, місті Будапешт, відбувся традиційний міжнародний турнір з карате BUDAPEST OPEN. Для українських спортсменів ці змагання були визначені як заключний етап відбору збірної команди України для участі в Чемпіонаті Світу з карате WKF серед юніорів та кадетів, що відбудеться в місті Тенерифе (Іспанія) 26-29 жовтня 2017 року. Першокурсник факультету технічних систем та енергозберігаючих технологій Сумського державного університету Андрій Буглак виборов для себе місце у збірній, здобувши перемогу в куміте серед юніорів в категорії до 75 кг. Місяць тому він був першим також і в національному відборі.

Ще одна представниця ТеСЕТ Марина Кулішова, яка цього року вступила до СумДУ після закінчення машинобудівного коледжу, в підсумку зайняла 5 місце в куміте серед юніорок (категорія до 50кг). Однак на національному етапі відбору Марина була другою, тож такого результату дівчині не вистачило для потрапляння до збірної.

Магістрант спеціальності «Спорт» Артем ЛУСТЕНКО був залучений до участі в змаганнях в якості представника команди.