Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
28 вересня 2017
Кількість переглядів:
50
Поділитися:

26 вересня у Літературній вітальні бібліотечно-інформаційного центру Сумського державного університету відбувся конкурс для студентів перших та других курсів «Суми осінні». Учасники виступали у двох номінаціях: «Авторська поезія» та «Кращий читець». Оцінювали виступи поетів-аматорів голова журі – редактор університетської газети «Резонанс», член спілки письменників України Василь Чубур, а також організатор масових заходів БІЦ Алла Крекшина та студентки факультету ІФСК Юлія Лазуткіна та Катерина Шостак.

На думку членів журі, учасники серйозно підготувалися до конкурсу – була витримана тематика, різножанровість, проводилися паралелі між природними явищами та людськими стосунками.

Перемогу отримали студенти першого курсу факультету ТеСЕТ: у номінації «Авторська поезія» - Ярослава Лапко, у номінації «Кращий читець» - Артем Шах.

Розважальну програму конкурсу підготували та провели учасники гуртка «Краяни» при відділі позанавчальної роботи СумДУ. Зокрема, родзинкою конкурсу стали елементи театралізації, які втілили Юлія Лазуткіна в образі золотої осені та ведучі Софія Постолатій і Станіслав Скачедуб.

  • Студенти СумДУ влаштували «Свято осені»
  • Студенти СумДУ влаштували «Свято осені»
  • Студенти СумДУ влаштували «Свято осені»

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua