Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
29 листопада 2017
Кількість переглядів:
60
Поділитися:

24-26 листопада студенти Сумського державного університету взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірковий парад» (м.Львів). Учасники від СумДУ виступали в номінаціях «Естрадний вокал», «Академічний вокал» та «Сучасна хореографія».

У підсумку за сольні виступи перші місця отримали студенти навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Владислав Рева та Анна Щербань. Друге місце в цій же номінації посіла Марія Солодуха. Також із призовим другим місцем додому повернувся і хореографічний колектив «Сузір’я» (керівник Людмила Крамінська). У складі колективу виступали студенти ННІ БТ «УАБС»: Аліна Зимогляд, Юлія Мельник, Ірина Бондар, Ліна Кайданюк, Юлія Гужва; студенти факультету іноземної філології та соціальних комунікацій: Валерія Волощук, Світлана Мага, Тетяна Сипченко, а також студентки факультету електроніки та інформаційних технологій Марина Сухоставець і  навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького – Єлизавета Чудеса.

25-26 листопада студенти СумДУ знову виборювали призові місця. Цього разу на ІІ Всеукраїнському фестивалі «Франківська дзиґа» (м. Івано-Франківськ) вокальний ансамбль «Імпровіз» (керівник Ольга Бондаренко) посів І місце у номінації «Естрадний вокал». У складі ансамблю виступали: Вікторія Ковтун (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій), Поліна Гречишкіна (факультет електроніки та інформаційних технологій), Ольга Оприско та Сергій Шарапов. Поліна Гречишкіна виборола І місце також у номінації «Джазовий вокал-соло».

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua