Дата публікації:
29 грудня 2011
Кількість переглядів:
1699
Поділитися:

Минає рік, який проходив, за свідченням астрологів, під знаком Кота (Кролика). Так, це не науковий погляд на календарні виміри, але традиція є традицією. Вона і дає нам право звернутися до фольклору й засвідчити, що в минаючому році СумДУ, не зважаючи на назву року,  мишей не ловив і харчувався не лише морковкою.

Університетський колектив продовжував рухатися вперед від перемоги до перемоги, підвищуючи свій авторитет, про що свідчать престижні міжнародні рейтинги і такі події як святкування Дня Європи на базі університету, на який завітали представники Євросоюзу та посли європейських країн, проведення резонансних міжнародних конференцій тощо. Отже, нам є чим пишатися, заповітні бажання під минулорічну ялинку перевершили сподівання своїми здійсненнями. Відзначимо наші успіхи за номінаціями:

«Дебют року» –  фестиваль соціальної реклами «Інший погляд».

«Єднання року» – Міжнародна науково-практична конференція «Наукова діяльність у поєднанні з сучасними інформаційно-комп’ютерними технологіями – головний чинник інноваційного розвитку вищої освіти».

«Інновація року» –  міжрегіональна виставка, присвячена інформаційним технологіям в освіті.

«Візит року» – Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник відвідав СумДУ.

«Прорив року» – навчання за програмами подвійними дипломами студентів факультету ЕлІТ Анастасія Головченко та Віталій Бондарєв в Швейцарії та Польщі.

«Талант року» – факультет ЕлІТ вперше за останні сім років став володарем «Золотого інтегралу»

«Надія року» – волейбольна команда «Хімпром-СумДУ» (вища ліга) успішно виступає на Чемпіонаті України.

«Людина року» – Президент України Віктор Янукович відзначив ректора СумДУ Анатолія Васильєва державною нагородою – «Заслужений працівник освіти України».

«Перемога року» – бібліотека СумДУ зайняла І місце у номінації «Кращий сайт бібліотеки вищого навчального закладу» за результатами першого Всеукраїнського конкурсу бібліотечних інтернет-сайтів.

«Подія року» – проведення першої міжнародної конференції «Nanoelectronics: Application and Properties, NAP-2011», до якої долучилися науковці з 18 країн світу.

«Спортсмен року» – Юлія Джима – бронзовий призер чемпіонату світу з біатлону.

«Пієтет року» – СумДУ відзначив 450-річчя Пересопницього Євангелія. Його унікальне факсимільне видання, яке є книжковим раритетом сучасності, зберігається у бібліотечно-інформаційному центрі СумДУ з відкритим доступом.

«Успіх року» – старший викладач кафедри електроенергетики Володимир Косяк отримав індивідуальний грант в Університеті Юта в Солт-Лейк-Сіті (США) у розмірі $ 170тис.

«Досягнення року» – СумДУ виборов І місце в ХІІ обласній спартакіаді вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації.

«Тріумф року» – «СумДУ» - володар Кубку Сумщини з футболу.

«Ювілей року» – 55 років голові профспілкового комітету співробітників СумДУ Валентини Боровик та проректору Володимиру Любчака та 70-річчя професора кафедри прикладної гідроаеромеханіки, академіка Інженерної Академії України, заслуженого працівника освіти України, ректора СумДУ (1972-2004) Ігоря Ковальова.

«Іменинник року» – факультет економіки та менеджменту, який 20 років тому розпочав перший набір студентів.

«Відкриття року» – створення «Центру підтримки сім’ї», аналогів якому немає в жодному вищому навчальному закладі України.

«Захист року» – в університеті створена студентська соціальна служба.

«Зустріч року» – візит делегації Послів країн Європейського Союзу на чолі з Послом, Головою Представництва ЄС в Україні Жозе  Мануелом Пінту Тейшейрою.

«Ексклюзив року» – СумДУ відвідав жива легенда карате – президент Міжнародної Асоціації Карате (ІКА), кіноактор та постановник трюків для голлівудських фільмів Соке Такаюкі Кубота.

«Видозміна року» – СумДУ змінив своє web-обличчя – створив оновлений офіційний сайт.

«Сміливість року» –  проректор з адміністративно-господарської частини Анатолій Положій за вміння оперативно реагувати на виклики часу.

«Визнання року» – репозитарій університету зайняв ІІ місце серед вишів України.

«Інтеграція року» – 25 молодих науковців СумДУ проходять стажування у провідних університетах Європи.

«Педантичність року» – проректор Володимир Касьяненко за відповідальне ставлення до роботи.

«Толерантність року»-  перший проректор СумДУ Василь Карпуша за уміння знаходити компроміси.

«Видання року» –  підготовлено та випущено перші номери фахового журналу «Юридична наука і практика».

«Традиція року» – XIII(!) Міжнародна науково-технічна конференція «Гервікон-2011», участь у якій взяло близько 200 науковців із дев’яти країн світу – України, Росії, Польщі, Словаччини, Чехії, Німеччини, Білорусії, Франції та Південної Кореї.

«Колектив року» – студенти, освітяни та співробітники Сумського державного університету.

Тож давайте не понижати планку наших мрій та бажань і під ялинку новорічну!

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]