26 березня 2018
Кількість переглядів:
3417
Поділитися:

20-23 березня в спортивному комплексі Сумського державного університету відбулися студентські змагання з футзалу (чоловіки) у залік Універсіади СумДУ серед навчальних підрозділів.

Змагання проходили у два етапи: 1-й – груповий, де ігри проходили за коловою системою; 2-й – фінальний, де стиковими матчами визначалися підсумкові місця.

Учасники груп за попереднім жеребкуванням та результати групового етапу представлені в таблицях:

Результати стикових ігор:

У грі за 5 місце студенти факультету технічних систем та енергоефективних технологій лише у серії післяматчевих пенальті виявилися сильнішими за навчально-науковий інститут бізнес-технологій «УАБС» - 3:3 (по пенальті 3:1).

Гра за третє місце між «економістами» та «філологами» завершилась впевненою перемогою студентів навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ім. О.Балацького – 5:3.

Справжньою окрасою турніру стала фінальна гра між майбутніми «медиками» та студентами факультету електроніки та інформаційних технологій. Протягом першого тайму жодна з команд не змогла відкрити рахунок. У другому таймі факультет ЕлІТ повів 2:0, але студенти медичного інституту не збиралися просто так віддавати перемогу. Відігравши один м’яч, вони вчинили справжню облаву на ворота суперника. Однак ризик не виправдався – на останній секунді вони пропустили 3-й м’яч у порожні ворота.

Таким чином, медичний інститут – другий, а чемпіоном цьогорічної Універсіади СумДУ з футзалу стала команда факультету ЕлІТ!