Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
13 квітня 2018
Кількість переглядів:
1051
Поділитися:

11 квітня у Національній академії наук України відбулася церемонія нагородження премією «Web of Science Award 2018». Серед дев’яти науковців, які отримали премію у номінації «Українські дослідники з найбільшою кількістю наукових робіт, опублікованих в 2008–2017 роках», був представник Сумського державного університету - завідувач кафедри хірургії та онкології Медичного інституту Ігор Винниченко.

За словами заступника Міністра освіти і науки  Максима Стріхи, оприлюднення наукових результатів у визнаних у світі наукових базах – важливий показник як якості наукового дослідження, так і чинник, що стимулює розвиток науки.

«Торік ми знайшли кошти на те, щоб забезпечити централізовану передплату до Web of science і Scopus для понад 100 українських вишів та наукових установ МОН. І ми отримали вражаючі докази того, наскільки це потрібно. Якщо в перший місяць через ці підключення було зроблено 22 з половиною тисяч запитів, то через три місяці – понад 100 тисяч. Це свідчить, що українська спільнота справді інтегрується, що ці інформаційні продукти потрібні», - продовжив заступник Міністра.

Премія «Web of Science Award 2018» започаткована міжнародною видавничою компанією «Clarivate Analytics» спільно з МОН, національною академією наук та міністерством охорони здоров’я, другий рік поспіль вручається за досягнення в галузі оприлюднення результатів наукової діяльності. Цього року нагороду отримали дев’ять українських вчених, 14 вишів та наукових установ, а також один журнал.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua