Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
16 квітня 2018
Кількість переглядів:
1312
Поділитися:

Завершився XXVІІ чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги. В ньому взяли участь 15 команд, серед яких – команда Сумського державного університету «ШВСМ-СумДУ». За результатами регулярного чемпіонату сумська команда здобула найбільшу кількість очок (36) та вийшла до 2 етапу. Також до фіналу чотирьох потрапили команди «Зміївський енергетик» (Слобожанське), «Олюртранс» (Луцьк) та «Фаворит» (Лубни).

Матчі другого етапу відбувалися в 2 тури, під час яких команди зіграли між собою.

1 тур проходив з 30 березня по 1 квітня в м. Суми. В першому матчі команда «ШВСМ-СумДУ» зустрічалася із командою «Фаворит» та виборола перемогу 3:1. Наступного дня у складному двобої на 5 сетів сумчани поступилися «Зміївському енергетику» 2:3. Завершився тур ще однією перемогою нашої команди – на цей раз над командою «Олюртранс» - 3:1.

Після домашнього туру команда «ШВСМ-СумДУ» закріпилася на 1 позиції, випереджаючи найближчого переслідувача на 4 очки.

2 тур відбувся 11-13 квітня у с. Слобожанське (Харківська обл.). Кожна команда мала шанси на золоті нагороди чемпіонату, але перемагають найсильніші. В першому матчі туру сумська команда зустрічалася зі «Зміївським енергетиком». У напруженій боротьбі на 5 сетів сумчани виявилися сильнішими 3:2. Наступного дня на команду «ШВСМ-СумДУ» чекало ще одне випробування на 5 сетів – «Олюртранс». Сумчани показали свою силу та витримку, здолавши опонента - 3:2. Ця перемога зробила «ШВСМ-СумДУ» недосяжною для суперників, тим самим достроково забезпечивши чемпіонство.

В останній день вирішувалася доля срібних та бронзових нагород чемпіонату. Виснажена попередніми двома матчами команда «ШВСМ-СумДУ» зустрічалася із командою «Фаворит», для якої перемога означала срібні нагороди. Команда з Лубнів показала, напевне, найкращу гру здолавши сумчан із рахунком 3:0. В іншому матчі «Олюртранс» програв господарям туру - «Зміївському енергетику» - 1:3. Тож бронза залишилася у Слобожанському.

Сумський державний університет вітає команду та тренерський штаб із чемпіонством! Бажає міцного здоров’я та перемог на радість уболівальникам!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua