26 квітня 2018
2944

24 квітня в Харкові пройшли фінальні матчі чемпіонату України з футзалу серед ЗВО. У матчі за титул чемпіона зустрілися номінальні господарі майданчику - команда "ХНУ ім. В.Каразіна" та команда Сумського державного університету "СумДУ".

На початку першого тайму вели харків'яни. Після пари пропущених м'ячів, сумчани були змушені міняти свої плани на гру. Гравці СумДУ перейшли до атакуючих дій. Після перерви команда СумДУ завдала декілька небезпечних ударів у створ воріт суперника, а після виходу 5 польового гравця - відіграла 1 м'яч. Відзначився Ігумнов. Але гра без постійного воротаря - ризик. Харків'яни декілька разів перехоплювали м'яч та відправляли його в сторону воріт нашої команди. Два таких удари призвели до голів. В результаті 6:1(4:0) на користь "ХНУ ім. В.Каразіна". Команда "СумДУ" стає срібним призером чемпіонату.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших успіхів та перемог!