Дата публікації:
08 травня 2018
Кількість переглядів:
2542
Поділитися:

В оновленому рейтингу бази даних Scimago Journal & Country Rank  журнал факультету електроніки та інформаційних технологій Сумського державного університету «Журнал нано- та електронної фізики» посідає першу та третю позиції серед українських наукових видань в галузях: Material Science та Physics and Astronomy.

Якщо проаналізувати особисті наукометричні показники журналу, то можна побачити, що основні  характеристики невпинно зростають із року в рік, що в першу чергу можна пояснити наполегливою працею редколегії журналу та зростання авторитету журналу серед наукової спільноти.

SCImago Journal & Country Rank є загальнодоступним порталом, який включає в себе журнали та наукові індикатори країн, розроблені з інформації, що міститься  в базі даних Scopus® (Elsevier BV). Ці показники можуть бути використані для оцінки та аналізу наукових областей порівняння рейтингу журналів, рейтингу країн тощо.

Дані рейтингу  SCImago Journal & Country Rank використовують в своїй роботі загальновідомі бази та рейтинги такі як QS, Scopus та інші.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]