Дата публікації:
04 червня 2018
Кількість переглядів:
2368
Поділитися:

За результатами рейтингу «Топ-200 Україна» у 2018 році Сумський державний університет увійшов до трійки кращих класичних університетів та Топ-10 кращих закладів вищої освіти України. Оцінка університетів проводилась за показниками якості науково-педагогічного персоналу, якості навчання, індикаторами активності міжнародного співробітництва та показниками міжнародного визнання, результативності провадження досліджень, активності у реалізації студентських стартапів, тощо.

Укладачами рейтингу було наголошено, що однією із головних тенденцій в системах ранжування університетів є знаходження балансу між створенням нових, критичних знань, результатів досліджень та інновацій і практичною трансформацією цих напрацювань в розвиток сучасного суспільства. З урахуванням цих підходів група експертів визначила СумДУ одним з університетів, які знаходяться у авангарді серед українських вишів за представленістю у міжнародних рейтингових проектах. У рейтингу «Топ-200 Україна» за показниками міжнародного визнання СумДУ вже вкотре визначається на 3 позиції серед українських університетів.

Оргкомітетом рейтингу окремо були відзначені динаміка успіхів СумДУ у ранжування «Топ-200 Україна», яка є найвищою серед українських університетів.

Рейтинг «Топ-200 Україна» укладається громадською організацією «Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» (м. Київ) вже протягом 12 років.

Сторінка результатів рейтингу:
http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5647

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]